MEIST

Läänemaa I Advokaadibüroo, endise ärinimega Andres Rüütli Advokaadibüroo, on vanim Läänemaal alaliselt tegutsev advokaadibüroo. Büroo asutas 16. oktoobril 1992. aastal vandeadvokaat Andres Rüütel. Vandeadvokaat Peep Rajavere töötab Läänemaa I Advokaadibüroos alates Tartu Ülikooli lõpetamisest 1995. aastal. Peep Rajavere kuulub Eesti Advokatuuri alates 1996. aastast.

Läänemaa I Advokaadibüroo on universaalne advokaadibüroo, mis on võtnud endale ülesandeks tagada Läänemaal ja Hiiumaal kvaliteetse õigusabi kättesaadavus kõigis enamlevinud õigusvaldkondades, millega eraõiguslikud isikud sagedamini kokku puutuvad. Õigusvaldkondadest vaata täpsemalt vastavatest alajaotustest. Hoolimata sellest, et tegutseme peamiselt Läänemaal ja Hiiumaal, ajame kliendi asja kogu Eesti Vabariigi territooriumil.

Kui Te ei leia käesolevalt lehelt ennast puudutavale küsimusele vastust ja ei saa aru, kas advokaadibürool on kogemust ja pädevust Teie nõustamiseks või esindamiseks mõnes nimetamata valdkonnas, olete oodatud meile kirjutama e-posti aadressil ning me vastame Teie kirjale esimesel võimalusel.

Võtame abivajajad vastu eelneva registreerimise alusel. Et registreeruda advokaadi vastuvõtule, helistage telefoninumbril või kirjutage e-posti aadressil, mille leiate SIIT.

Olge vastutustundlik: kui olete jõudnud äratundmisele, et Teil on vaja õigusabi ning toiminguks on määratud tähtaeg või ees ootab kohtuistung, siis võtke advokaadiga ühendust aegsasti, et tal oleks võimalik oma tööaega planeerida ja Teie ülesande täitmiseks jääks mõistlik aeg. Kui jätate kohtule vastamise tähtaja viimastele päevadele, võib juhtuda, et advokaadil ei ole Teie aitamiseks vaba aega.